O nas

Dariusz Górecki właściciel firmy „wytwarzanie abażurów” od luty 1989 roku.

Siedziba firmy, Warszawa 01-926 ul Kwitnąca 13m28 telefon kom +48 606993859

Pracownia mieści się na ulicy Środkowa 13/39

Prowadzę działalność gospodarczą od 1989 roku .Wytwarzam abażury wszelkiego rodzaju i rozmiarów. Abażury te wykonane są wszystkie ręcznie z materiałów tekstylnych. Materiał, pasmanteria i taśmy dekoracyjne staram się żeby były najlepszego gatunku i jakości , chyba że klient zleci zamówienie według własnego projektu. Kształt wielkość oraz wzór wykonuję według standardów oraz na specjalne zamówienia klientów.

Wykonuję też renowację abażurów oraz kopiowanie i naprawę starych z odtwarzaniem ze zdjęć i szkiców. Konserwację i czyszczenie oraz poprawki według uznania klientów. Rekonstrukcję abażurów oraz naprawy i wykonywanie nowych na szkieletach powierzonych przez klientów.Prace związane z elektryfikacja lamp,kinkietów i żyrandoli.

Posiadam bardzo dobre rozeznanie jeśli chodzi o geometrię przestrzenną i służę doradztwem co do wzoru, kolorów , wielkości ,stylów oraz jakości oświetlenia. Przez długie lata prowadzenia firmy wykonywałem abażury do sklepów, pracowni lamp i oświetlenia na zamówienia indywidualne, dla architektów wnętrz stylistów, oraz wielu polityków ludzi estrady i kultury.

Doświadczenie jakie przez tyle lat zdobyłem, mogę śmiało powiedzieć, że dało mi możliwość tworzenia swoich projektów oraz dostosowywanie projektów klientów do realizacji. Wzory pokazane w galerii są malutkim skrawkiem pracy i nie odzwierciedlają możliwości przedstawienia całej gamy produktów. Mam nadzieję, iż galeria ta będzie uaktualniana poprzez coraz nowsze zdjęcia. Ukazanie całej mojej pracy byłoby niemożliwe gdyż większość abażurów są to egzemplarze pojedyncze i niepowtarzalne.

Dziękujemy

stylowe
Wszystkie prawa zastrzeżone dla Abażury.net
Strona zaprojektowana przez Allwelt
Copyright © 2015 abazury.net